5 najpopularniejszych gier MMO w 2018 roku, które niszczą system.

Gry MMO przeszły w ostatnich latach pewną ewolucję, co nie oznacza, że straciły na popularności. Wciąż ten gatunek gier cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Oto lista:

5. Star Wars: The Old Republic

Premiera gry miała miejsce 20 grudnia 2011 roku. Olbrzymi sukces filmu „Gwiezdne wojny” spowodował powstanie gry SWTOR, która nawiązuje właśnie do tych klimatów. Star Wars: The Old Republic przeszła pewne zmiany, stając się grą free-to-play, co spotkało się z dużym aplauzem i zainteresowaniem tytułem wśród graczy. Ścisłe odwzorowanie filmu przekute na grę stoi za sukcesem owej pozycji. Baza graczy to obecnie ponad 1 mln zarejestrowanych kont.

4. Guild Wars 2

Gra wydana została 28 sierpnia 2012 roku i szybko zdobyła uznanie. Przyjemny i akceptowany model buy-to-play, regularne aktualizacje i dbałość o swoich graczy powodują, że Gild Wars 2 jest bardzo popularną o pożądaną grą. Liczba graczy wynosi 5 mln. To spory sukces i ogromne zainteresowanie tym produktem.

3. The Elder Scrolls Online

Był 4 kwiecień 2014 roku, kiedy na świat wyszła ta gra. TESO odnotował duży wzrost liczby graczy od debiutu na Xbox One i PS4. To, w połączeniu z przejściem na free-to-play, spowodowało, że jego popularność eksplodowała po prawie rocznym spadku.

2. Final Fantasy XIV

30 września 2010 roku wystartowała gra. Początki były trudne. Debiut nie należał do udanych. Jednak z biegiem czasu Final Fantasy XIV zyskała sporą rzeszę wiernych fanów. Obecnie jest to ponad 5 mln zarejestrowanych graczy. Gra jest świetnie zaprojektowana i wspaniale rozbudowana, co zapewnia wiele niezapomnianych chwil w rogrywce,

1. World of Warcraft

Data wydania gry: 23 listopada 2004 roku. Sędziwy wiek dla tej pozycji. Jednak czy się komuś to podoba, czy nie, Word of Warcrast jest obecnie najczęściej wybieraną grą MMO na całym świecie. Był styczeń 2014 roku, gdy wydawca tej gry ogłosił, że stan kont wynosi ponad 100 mln. To niekwestionowany sukces. Po prostu numer jeden.